Choose language !!!
Penzión Kristián

Virtuálna prehliadka

Penzión Kristián

ul. Starojánska 137
032 03 Liptovský Ján
IČO: 36 794 937

Recepcia:
+421 445 263 102
e-mail:
info@kristian.sk
web:
www.kristian.sk

Majiteľ penziónu:
Ľubomír Gavalier
+421 905 248 815
kristian@kristian.skVitajte u nás
platba na účet:
our account number:
Tatrabanka č.u.:
292 991 0686 / 1100
IBAN SKK:
SK56 1100 0000 0029 2991 0686
BIC-SWIFT: TATRSKBX
Majiteľ účtu: Kristianka s.r.o.
Adresa: Starojanska 137
03203 Liptovský Ján
SLOVAKIA


Virtuálna prehliadka


Penzión KRISTIAN v Liptovskom Jáne,
pozýva všetkých, ktorí by radi prežili svoj
pobyt v horskom prostredí - čo
najzdravšie!!!


Penzión KRISTIAN sa nachádza v centre historickej dedinky Liptovský Ján. Je to pravá liptovská chalupa, s prerobenou stodolou na ubytovanie, a spoločenské aktivity. Snažili sme sa spojiť starovekosť s požiadavkami moderného človeka. Dovolenkové dni začínajte domácimi raňajkami - v nefalšovanej liptovskej chalupe so „Stodolou“ v novo-zrealizovaných samostatných zrubových izbách, s kúpeľňou, TV a pripojením na internet.


... a PREČO zdôrazňujeme zdravý spôsob strávenia pobytu u nás???


A aj keď sme „len“ dvoj-hviezdičkový, ....ponúkame Vám „najvyšší štandard spania“! Od jesene 2015 dotvárajú útulnosť každej izby v stodole, ako aj na chalupe, postele z masívu so švédskymi matracmi najvyššej kvality, ako aj množstvo iných detailov, ktoré spríjemnia Váš pobyt.

Penzión Kristián Stodola Kristián

Vaše auto ponechajte v bezpečí súkromného parkoviska a vydajte sa či už peši alebo na bicykli za krásami Liptova. Po návrate Vás osvieži naše Wellness, s Fínskou ako aj parnou - bylinkovou a soľnou saunou, ktoré ukončíte dažďovou studenou sprchou, alebo ľadovou vodou v ochladzovacom bazéne. Tí odvážnejší sa môžu schladiť v potoku s kryštálovou studenou vodou, ktorý preteká v záhrade penziónu.

Kristián`s Welness Vyhrievaná lavica Parná sauna Fínska sauna

Po výdatnej večeri si môžete posedieť v útulnom foyer. V našom malom plzeňskom bare v podaní Narodného Majstra Barmana Pilsner Urquell, čapujeme skvelú plzeň, aj kofolu, podávame výbornú kávu, máme široký výber čajov – (aj bylinkové, z našich končín), ale určite aj iné nápoje a pochutiny.


Muzikanti si prídu na svoje Kristian

Nádherná okolitá príroda ponúka množstvo aktivít v každom ročnom období - pešie, na bicykli, alebo autom. Asi 5 minút peši od penziónu, sa nachádza síričitý minerálny prameň „KAĎA“, kde sa môžete okúpať v 24 stupňovej vode počas celého roku a priamo v L. Jáne môžete navštíviť aj kvapľovú Stanišovskú jaskyňu.


diplom
Penzión Kristián
salónik
Penzión Kristián
čapovanie u Kristiána
Čapovanie u Kristiána
video TV JOJ


Zabávajte sa s nami v penzióne Kristián